APARTMÁNY

1. apatrmán v 1. patře – pro 2-3 osoby, o celkové rozloze 38 m2, okna apartmánu jsou situována do ulice.

Vybavení apartmánu: v ložnici je dvojlůžko, noční stolky, šatní skříň. V kuchyni se nachází kuchyňská linka, lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice, dvouplotýnkový elektrický vařič, dostatečné množství nádobí, utěrka. Dále je v kuchyni jídelní stůl, 3 židle, lůžko pro 3. osobu, konferenční stolek, křesílko, taburetka, sušák na prádlo.

2. apartmán v přízemí – pro 3-4 osoby, o celkové rozloze 38 m2, okna apartmánu i balkón jsou situována na sjezdovku.

Vybavení apartmánu: v ložnici je dvojlůžko, rozkládací dvojlůžko, noční stolky, šatní skříň. V kuchyni se nachází kuchyňská linka, lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice, dvouplotýnkový elektrický vařič, dostatečné množství nádobí, utěrka. Dále je v kuchyni jídelní stůl, 4 židle, konferenční stolek, 2 křesílka, taburetka, sušák na prádlo.

3. apartmán v 1. patře – pro 4-6 osob, o celkové rozloze 53 m, okno apartmánu i balkón jsou situována na sjezdovku.

Vybavení apartmánu: v ložnici je dvojlůžko, dvě samostatná lůžka, noční stolky, šatní skříň. V obývacím pokoji se nachází kuchyňský kout vybavený kuchyňskou linkou, k vybavení dále náleží lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice, dvouplotýnkový elektrický vařič, dostatečné množství nádobí, utěrka. Dále je v kuchyni jídelní stůl, 5 židlí. V obývací části je rozkládací dvojlůžko, konferenční stolek, dvě křesílka, taburetka. K dispozici je také sušák na prádlo.

4. apartmán v podkroví – pro 6-8 osob, o celkové rozloze 90 m2, střešní okna od obýváku a kuchyně jsou situována jak na sjezdovku, střešní okna od ložnic jsou situována do ulice.

Vybavení apartmánu: dvě ložnice, v každé jsou tři samostatná lůžka, noční stolky. V obývacím pokoji se nachází kuchyňský kout vybavený kuchyňskou linkou, k vybavení dále náleží lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice, čtyřplotýnkový elektrický vařič, dostatečné množství nádobí, utěrka. Dále je v kuchyni jídelní stůl, rohová lavice pro 3 osoby a tři židle. V obývací části je  velká třídílná sedací souprava pro 6 osob,  konferenční stolek. Zde se nachází také dvojlůžko pro 7. a 8. osobu. K dispozici je také sušák na prádlo. Šatní skříň je na chodbě apartmánu.

Každý apartmán má vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout, umyvadlo, elektrický bojler).

Zimní aktivity: Na Kvildě jsou ideální podmínky pro běžecké lyžování, 150km upravovaných běžeckých tratí, mnohé z tras začínají právě v bezprostřední blízkosti penzionu, přímo u objektu se nachází lyžařské vleky, sjezdovka vhodná pro děti a začátečníky, pro náročnější lyžaře lyžařský areál Zadov 10km (cca 6 vleků)

Letní aktivity: Pěší turistika, cykloturistika, houbaření, borůvky. Tipy na výlety: pramen Vltavy, řeka Vydra, Boubínský prales, Třístoličník, pěší přechod do Německa Bučina – výhled na Alpy.

Rezervace ubytování on-line